info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 4367

    (Senior) Frontend Developer

    Pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie
    2-16-60347 Wynagrodzenie: 70 - 120 PLN

    Do stałej współpracy u naszego partnera poszukujemy (Senior) Frontend Developera:

    Obowiązki:
    - Rozwój aplikacji w oparciu o najlepsze praktyki programistyczne
    - Dbanie o wysoką wydajność aplikacji
    - Pisanie kodu w oparciu o najwyższe standardy, w tym dbałość o bezpieczeństwo
    - Projektowanie rozwiązań z uwzględnieniem kontekstu biznesowego

    Wymagania:
    - Minimum 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer
    - Znajomość frameworków React lub Angular
    - Znajomość Javascript, Typescript, html, css, git
    - Umiejetność tworzenia wysoko wydajnych aplikacji
    - Ciagła chęć doskonalenia i psozerzania wiedzy
    - Język angielski na poziomie komunikatywnym - mile widziany poziom B2/C1
    - Mile widziana znajomość: Node.js, Redux, CI/CD, Docker

    Korzyści:
    - Kontrakt B2B lub umowa o pracę
    - Długotwałe zatrudnienie
    - Możliwość poszerzania wiedzy
    - Pracę docelowo w biurze lub 100% zdalnie

    Polska
    Dodane: 11.04.2021