info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 4756

    Elektronik w dziale utrzymania ruchu

    Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Śląskie

    OPIS STANOWISKA:

    Oferujemy:

    • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

    • Umowa o pracę od razu na czas nieokreślony

    • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy

    • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (wolne weekendy)

    • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., darmowa prywatna opieka medyczna, sekcje sportowe)

    • Pakiet socjalny (m. in., Pracownicza Kasa Zapomogowo - Pożyczkowa, premia urlopowa, finansowe nagrody świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników)

    • Możliwość awansu w strukturach firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    • Umiejętność diagnostyki komponentów i układów automatyki przemysłowej, elektroniki

    • Znajomość i doświadczenie w programowaniu sterowników PLC

    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • Zabezpieczenie ciągłości produkcji

    • Optymalizowanie programów w sterownikach i robotach

    • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

    • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn

    • Interwencje na stanowiskach roboczych

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Dodane: 22.02.2021