info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 4862

    KONSERWATOR

    Pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy
    Miejsce pracy: Janów, Podlaskie

    Numer oferty: StPr/21/0115

    Obowiązki:

    wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie budynku,
    drobne prace elektryczne,
    prace związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych,
    dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki)
    prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym

    Wymagania:

    Wymagania konieczne:

    Umiejętności i uprawnienia:

    • znajomość pracy z prądem elektrycznym

    Wykształcenie:

    • zasadnicze zawodowe, brak

    Miejsce pracy: Białostocka 22, 16-130 Janów, powiat: sokólski, woj: podlaskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: skier. z PUP

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Polska
    Dodane: 02.03.2021