info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5614

    Elektronik taboru szynowego

    Pracodawca: DB Cargo Polska S.A.
    Miejsce pracy: Małaszewicze, Lubelskie

    WYMAGANIA:
    Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
    DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Małaszewiczach w Dziale Lekkie Utrzymanie Lokomotyw.

    Opis stanowiska

    • Realizacja napraw lokomotyw elektrycznych i spalinowych w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych
    • Konserwacja i naprawy urządzeń elektroniki i automatyki
    • Odczytywanie schematów ideowych urządzeń i instalacji elektronicznych
    • Lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w układach i urządzeniach elektronicznych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie średnie techniczne w specjalności elektronik lub informatyk - warunek konieczny
    • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
    • Znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
    • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Wiedza na temat kodów usterek zapisywanych podczas pracy urządzeń mechanicznych
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Samodzielność w działaniu
    • Mobilność i dyspozycyjność (możliwość częstych wyjazdów służbowych)
    • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

    Oferujemy

    Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników, Dobre warunki zatrudnienia, Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci, Pakiet Sportowy OKsystem, Prywatna opieka medyczna, Wczasy pod gruszą

    Dodane: 05.05.2021