info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły ogłoszenia

  • Oferta pracy NR: 5618

    Elektronik

    Pracodawca: DB Cargo Polska S.A.
    Miejsce pracy: Rybnik, Śląskie

    WYMAGANIA:
    Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
    DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

    Opis stanowiska

    • Utrzymanie ruchu działów produkcyjnych zakładu
    • Tworzenie planów przeglądów urządzeń na hali produkcyjnej oraz nadzór nad ich realizacją
    • Tworzenie dokumentacji niezbędnej do utrzymania maszyn i urządzeń
    • Kontakt z serwisami zewnętrznymi
    • Konserwacja i naprawy urządzeń elektroniki i automatyki
    • Analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących
    • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur oraz instrukcji

    Profil kandydata

    • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne (elektronika, automatyka).
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych, rysunków, schematów, DTR urządzeń
    • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

    Oferujemy

    Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników, Dobre warunki zatrudnienia, Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci, Pakiet Sportowy OKsystem, Prywatna opieka medyczna, Wczasy pod gruszą

    Dodane: 05.05.2021