OFERTA NR
64441
OFERTA DODANA: 2019-07-09
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Piz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, L / warmińsko-mazurskie
Pomocnik Elektromontera

OPIS STANOWISKA:
Opis stanowiska
  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;
  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;

WYMAGANIA:
Wymagania
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;
  • Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy);
  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

OFERUJEMY:
Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;