OFERTA NR
67134
OFERTA DODANA: 2019-11-20
PRACODAWCA: Carlsberg Polska
MIEJSCE PRACY: Szczecin / zachodniopomorskie
Technik infrastruktury - Energetyk

OPIS STANOWISKA:

  • jasny system premiowy

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • umowę o pracę

  • kartę sportową

  • możliwość awansu

  • wczasy pod gruszą

  • wycieczki dla pracowników i ich rodzin

  • Piwo na Święta

WYMAGANIA:
Co będziesz robić?

  • Obsługiwać, konserwować i remontować instalacje:

    • energetyczne,

    • amoniakalne,

    • chłodnicze,

    • sprężonego powietrza,

    • dwutlenku węgla,

    • ujęcia wody wraz ze stacją uzdatniania wody,

    • kotłowni wraz z instalacjami pary i kondensatu,

    • zakładową oczyszczalnie ścieków oraz inne instalacje

  • Brać udział w szkoleniach, ćwiczeniach i akcjach ratowniczych z zakresu ratownictwa chemicznego

OFERUJEMY:
Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego o kierunku technicznym

  • Bardzo dobrego stanu zdrowia - zdolności do pracy na wysokości bez ograniczeń

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń energetycznych w  zakresie grupy 2 (urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne jak sprężarki, dmuchawy)

  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy obsłudze przemysłowych instalacji energetycznych