OFERTA NR
68177
OFERTA DODANA: 2019-12-04
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Tychy / śląskie
Inżynier ds. Serwisu

OPIS STANOWISKA:
Główne zadania:
  • prace mechaniczne/ślusarskie/hydrauliczne.
  • świadczenie usług serwisowych u klienta (maszyny i urządzenia górnicze w kopalniach),

WYMAGANIA:
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy pod ziemią,
  • doświadczenie w pracy w górnictwie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w naprawie maszyn,
  • wykształcenie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),

OFERUJEMY:
Firma oferuje:
  • wcześniejszą emerytura.
  • możliwość pracy w dobrze płatnym i pożądanym na rynku zawodzie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,
  • liczne szkolenia,
  • wynagrodzenie podstawowe powiększone o dodatki,
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół,